Gabinet

Gabinet

Szanowni Państwo

Jestem endokrynologiem. Od wielu lat zajmuję się zarówno naukowo, jak i klinicznie tematyką zaburzeń endokrynnych, zwłaszcza chorobami tarczycy, ale także procesami związanymi ze starzeniem się organizmu, w tym udziałem melatoniny w profilaktyce zaburzeń oksydacyjnych. Od 1997r. przedmiotem mojego zainteresowania zostały zaburzenia układu kostno-mięśniowego, szczególnie osteoporoza i niedobory witaminy D3. Nalezę do grupy ekspertów uczestnicząc w wielu spotkaniach i zjazdach dotyczących w/w tematyki. Od kilku lat organizuje w Łodzi konferencje Echa ASBMR, która przybliża problemy diagnostyki i leczenia chorób układu kostnego lekarzom rożnych specjalności.

zakres usług
 • USG tarczycy

  Nieinwazyjne badanie gruczołu tarczowego, szczególnie istotne w diagnostyce zmian ogniskowych w tarczycy. Dzięki badaniu USG, w sposób szybki, bezbolesny i bezpieczny, istnieje możliwość oceny struktury, echogeniczności i unaczynienia tarczycy. Wykryte niepokojące zmiany są wskazaniem do wykonania biopsji cienkoigłowej tarczycy pod kontrolą USG.

 • Konsultacje

  Konsultacje z zakresu chorób endokrynologicznych, szczególnie chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki, diagnostyka różnicowa nadciśnienia hormonozależnego.
  Diagnostyka pierwotnej nadczynności przytarczyc.

 • BAC tarczycy

  Badanie pomaga określić charakter zmian występujących w tarczycy. Materiał uzyskany w trakcie biopsji cienkoigłowej oceniony mikroskopowo przez doświadczonego patologa może pomóc w wykluczeniu lub podejrzeniu zmian nowotworowych, czy zmian zapalnych gruczołu tarczowego.

 • Konsultacje

  Konsultacje z zakresu zaburzeń gospodarki wapniowo-fosforanowej, niedoboru wapnia i witaminy D, osteomalacji i osteoporozy. Prewencja ubytku kości w trakcie przewlekłej steroidoterapii, w zespołach złego wchłaniania.